Nákup a objednávka
Aku okružní pila Bosch GKS 12 V-26 06016A1001
Nejmenší profesionální univerzální pila. Nejkompaktnější konstrukce v této třídě pro perfektní manipulaci a mnohostranné použitie ve dřevě. Má malý obvod rukojeti a nízká hmotnost (pouze 1,4 kg) pro nejvyšší možné pohodlí při práci.
Díky indikátoru stavu nabití akumulátoru jste neustále informovaní o energii, která je ještě k dispozici.
Výhody:
Obsah balenia:
Akumulátor a nabíjačka nejsou súčasťou balenia.
| Kategória | AKU okružné píly |
| Výrobca | BOSCH / Informace o výrobci |
| AKU program | Bosch Professional 12V |
| Pohon | Akumulátorový |
| Akumulátor - typ | Li-Ion |
| Priemer | 85 mm |
| Hmotnosť | 1.4 kg |
| Hladina akustického výkonu | 101 dB |
| Napätie | 12 V |
| Maximálne otáčky | 1400 ot/min. |
| Priemer kotúča | 85 mm |
| Hĺbka rezu | 26.5 mm |
| Rozmery balenia | 20.0 x 13.0 x 33.0 cm |