Nákup a objednávka
Aku LED svietidlo Bosch GLI 18V C PRO 0601446501
Aku LED svietidlo Bosch GLI 18V C PRO vám poskytne spoľahlivé osvetlenie kdekoľvek a kedykoľvek ho potrebujete. Toto svietidlo je ideálne pre profesionálne i domáce použitie, vďaka čomu sa stane neoceniteľným pomocníkom v každej situácii.
Vybavené vysoko výkonnou LED technológiou, svietidlo poskytuje intenzitu svetla až 2200 lu podmienkach. Vďaka ochrane pred striekajúcou vodou a prachotesnosti s krytím IP 64 je svietidlo pripravené na prácu takmer za akýchkoľvek podmienok, či už pracujete na stavbe alebo v garáži.
Pomocou intuitívne aplikácie Toolbox a dlaždice kontaktu, čo zvyšuje efektivitu a komfort pri práci. Zvoľte toto svietidlo pre spoľahlivé a flexibilné osvetlenie, ktoré vás nesklame.
Aku LED svietidlo Bosch GLI 18V C PRO je súčasťou aku programu Bosch Professional 18 V a je tak kompatibilné s akumulátormi tohto radu.
Výhody:
Obsah balenia:
| Kategória | Reflektory |
| Výrobca | BOSCH / Informace o výrobci |
| AKU program | Bosch Professional 18V |
| Pohon | Akumulátorový |
| Akumulátor - typ | Li - ion |
| Hmotnosť | 1.9 kg |
| Napätie | 18 V |
| Rozmery balenia | 19.0 x 17.0 x 33.0 cm |