Nákup a objednávka
Aku LED svietidlo Bosch GLI 18V-1900 0601446400
Aku LED svietidlo Bosch GLI 18V-1900 zaisťuje optimálne osvetlenie v ktorúkoľvek dennú dobu. Táto baterka je navrhnutá tak, aby poskytovala spoľahlivý výkon v rôznych prostrediach, či už ste doma, na stavbe alebo v dielni. Vďaka dlhej dobe prevádzky až 8 hodín na jedno nabitie akumulátora môžete pracovať nepretržite celý deň bez nutnosti častého nabíjania. To z nej robí ideálnu voľbu pre dlhodobé projekty a náročné úlohy.
Svietidlo Bosch GLI 18V-1900 je navyše vybavené piatimi nastaviteľnými polohami a 5/8" statívovým závitom, čo umožňuje rýchle a flexibilné. class="pb-2">Aku LED svietidlo Bosch GLI 18V-1900 je súčasťou aku programu Bosch Professional 18 V a je tak kompatibilné s akumulátormi tohto radu.
Výhody:
Obsah balenia:
Akumulátor a nabíjačka nie sú súčasťou balenia.
| Kategória | Reflektory |
| Výrobca | BOSCH / Informace o výrobci |
| AKU program | Bosch Professional 18V |
| Pohon | Akumulátorový |
| Akumulátor - typ | Li - ion |
| Hmotnosť | 1.6 kg |
| Napätie | 18 V |
| Rozmery balenia | 20.0 x 10.0 x 33.0 cm |