Nákup a objednávka
Aku čerpadlo do suda GÜDE RFP 18-201-23 58566
Ponorné čerpadlo, určené na čerpanie dažďovej vody* zo sudov, nádrží, nádrží a pod. Slúži na prečerpávanie zrážkovej vody do kropi. priame zavlažovanie trávnika (záhonov) pripojením záhradnej hadice.
Li-Ion akumulátor 18 VKonštrukcia:
| Kategória | Ponorné čerpadlá |
| Výrobca | GÜDE / Informace o výrobci |
| Pohon | Akumulátorový |
| Hmotnosť | 3.8 kg |
| Napätie | 18 V |
| Maximálny prietok | 2000 l/h |
| Maximálny výtlak | 7 m |
| Maximálny ponor | 2.5 m |
| Kapacita akumulátora | 2 Ah |
| Priemer hadice | 3/4 " |
| Rozmery balenia | 20.0 x 29.0 x 35.0 cm |