Nákup a objednávka
Vodiaca lišta HCS 1,3-3/8" 35 cm
Spolohlivá náhradná vodiaca lišta s montážnym uchytením K041 a dĺžkou 35 cm.
| Kategória | Vodiace lišty |
| Výrobca | H.C.S / Informace o výrobci |
| Hmotnosť | 0.5 kg |
| Počet článkov | 52 |
| Rozstup reťaze | 3/8" |
| Šírka drážky | 1.3 mm |
| Dĺžka vodiacej lišty | 35 cm |
| Rozmery balenia | 0.0 x 0.0 x 0.0 cm |