Nákup a objednávka
Vodiaca lišta HCS 1,3-3/8" 30 cm
Jednoduchá a spoľahlivá vodiaca lišta pre užívateľov, ktorí pri práci v lese aj na záhrade používajúce menšie reťazové píly.
| Kategória | Vodiace lišty |
| Výrobca | H.C.S / Informace o výrobci |
| Hmotnosť | 0.46 kg |
| Počet článkov | 44 |
| Rozstup reťaze | 3/8" |
| Šírka drážky | 1.3 mm |
| Dĺžka vodiacej lišty | 30 cm |
| Rozmery balenia | 0.0 x 0.0 x 0.0 cm |