Nákup a objednávka
Třífázová elektrocentrála HERON 8896414
Tento model elektrocentrály je vďaka svojej kvalitnej konštrukcii, trojfázovému generátoru a priaznivej cene určený predovšetkým na použitie v stavebníctve, pre montážne práce pre montážne práce, napájanie trojfázových strediská.
Výhody:
Obsah balenia:
| Kategória | Trojfázové elektrocentrály |
| Výrobca | HERON / Informace o výrobci |
| Pohon | Benzínový |
| Hmotnosť | 93 kg |
| Funkcia | Elektrický štart , AVR , Transportné kolesá |
| Objem palivovej nádrže | 25 l |
| Trieda výkonnostnej charakteristiky | G2 |
| Hladina akustického výkonu | 97 dB |
| Počet fáz | 3 |
| Výkon | 5000 W |
| Maximálny výkon | 5500 W |
| Objem motora | 389 cm3 |
| Rozmery balenia | 59.0 x 57.0 x 80.0 cm |