Nákup a objednávka
Sada OREGON lišta 15" + 2 reťaze 1,5-.325" 64 čl. 543486
OREGON ponúka v sade vodiacu lištu (158PXBK095) a 2 reťaze (21BPX). Kvalitná ľahká lišta je vhodná pre poloprofesionálnych a príležitostných užívateľov na výrub, odvetvovanie alebo prípravu palivového dreva. Výkonná reťaz je vhodná pre užívateľov, ktorí preferujú píly s roztečou reťaze .325" a preferujú okrúhly tvar rezacieho zuba. 15"
| Kategória | Vodiace lišty |
| Výrobca | OREGON / Informace o výrobci |
| Počet článkov | 64 |
| Rozstup reťaze | .325" |
| Šírka drážky | 1.5 mm |
| Dĺžka vodiacej lišty | 38 cm |
| Profil zuba | Guľatý |
| Rozmery balenia | 12.0 x 3.0 x 40.0 cm |