Nákup a objednávka
Štiepačka na drevo Scheppach Compact 8 T 5905419901
Compact 8 T je štiepač, ktorý užívateľovi ponúkne veľa komfortnej aj bezpečnostnej výbavy výbavu a vďaka veľkej štiepacej sile takmer ôsmich ton si ľahko poradí so všetkými druhmi tvrdých. Všetko je naviac zabalené vo veľmi kompaktnej konštrukcii, s minimálnymi nárokmi na skladovací priestor. vypadnutie a mohutný rozširovací štiepací klin, ktorý si poradí aj spolenami s priemerom až 350 mm.
Najmodernejší motor z bezuhlíkovou technológiou má oveľa vyššiu účinnosť ako bežné motory, šetrí elektrickú energiu. Štiepačka je vybavená systémom Vario, vďaka ktorému si môžete nastaviť dĺžku štiepacej dráhy podľa veľkosti polena a opäť tak šetriť čas aj elektrickú energiu.
Robustný podvozok s dvoma kolesami umožňuje pohodlné premiestňovanie stroja. Celá konštrukcia štiepača je navrhnutá s ohľadom na čo najdlhšiu životnosť. Je vyrobená z akostnej ocele potiahnutej kvalitným náterom naneseným pomocou modernej práškovej technológie.
Výška stroja tak v najnižšej polohe ani neprekonáva jeden meter. Stroj je tiež oveľa stabilnejší a lepšie ovládateľný ako bežné vertikálne štiepače. Štiepačka ako prvá vo svojej kategórii spĺňa, vďaka mnohým patentovaným riešeniam, najnovšie európske bezpečnostné predpisy a vaše zdravie je tak ochránené na najvyššiu možnú mieru. Spĺňa aj veľmi prísnu nemeckú normu GS. V kategórii do ôsmich ton je to jediný štiepač, ktorý môže štiepať aj metrové polená. štiepanie: 3,2 cm/s
Výhody:
| Kategória | Vertikálne štiepačky |
| Výrobca | Scheppach / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Počet fáz | 1 |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 3150 W |
| Objem olejovej nádrže | 4.8 l |
| Maximálny priemer dreva | 35 cm |
| Bezuhlíkový motor | áno |
| Maximálna dĺžka dreva | 107 cm |
| Nastavenie zdvihu piesta | áno |
| Maximálny štiepací tlak | 8 t |
| Rozmery balenia | 44.0 x 115.0 x 77.0 cm |