Nákup a objednávka
Štiepačka dreva Lumag HOS 5N
Táto horizontálna hydraulická štiepačka ponúka až 5 ton štiepacej sily, čo znamená rýchlu a efektívnu prácu. Stabilná a pevná celokovová konštrukcia zaisťuje dlhú životnosť a spoľahlivosť štiepačky. S možnosťou nastavenia dojazdu štiepacieho klinu budete môcť pracovať s rôzne veľkými kusmi dreva.
Bezpečnosť je na prvom mieste vďaka obojručnému ovládaniu, čo zaručuje ochranu pri práci. Štiepačka je tiež ľahko ovládateľná vďaka dvom pojazdovým kolesám a transportnému madlu. Ak si prajete ešte viac komfortu, máte možnosť dokúpiť štiepací stôl. Lumag HOS 5N je ideálnym riešením pre všetkých, ktorí hľadajú spoľahlivý nástroj na štiepanie dreva. Rozmery 940 x 380 x 510 mm Množstvo oleja: 3,5 l 20
Výhody:
Stojan nie je súčasťou balenia.
| Kategória | Horizontálne štiepačky |
| Výrobca | LUMAG GERMANY / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Hmotnosť | 59 kg |
| Počet fáz | 1 |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 1500 W |
| Maximálny priemer dreva | 25 cm |
| Maximálna dĺžka dreva | 52 cm |
| Maximálny štiepací tlak | 5 t |
| Rozmery balenia | 0.0 x 0.0 x 0.0 cm |