Nákup a objednávka
Štiepačka dreva GÜDE GHS 500/8 TED 2053
Spoľahlivý štiepač, určený na štiepanie narezaného palivového dreva. Na zvislé štiepanie dreva do krbov, kachlí, kotlov, sporá. pomocou pák s ochrannými krytmi, presné nastavenie zdvihu štiepacieho klinu podľa skutočnej dĺžky klátov.
GHS je najnovší konštrukčný rad štiepačov, spĺňajúci požiadavky na bezpečnosť strojných zariadení pre poľnohospodárstvo (lesné hospodárstvo) podľa technickej normy DIN EN 609-1:2017.
Výhody:
Konštrukcia:
Celkové rozmery (d x š x v): 880 x 1.050 x 1.500 mm
| Kategória | Vertikálne štiepačky |
| Výrobca | GÜDE / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Hmotnosť | 105.48 kg |
| Počet fáz | 3 |
| Napätie | 400 V |
| Príkon | 3000 W |
| Maximálny priemer dreva | 35 cm |
| Maximálna dĺžka dreva | 500 cm |
| Maximálny štiepací tlak | 8 t |
| Rozmery balenia | 47.0 x 121.0 x 57.0 cm |