Nákup a objednávka
Štiepačka dreva GÜDE GHS 500/7 TED
Spoľahlivý štiepač, určený na štiepanie narezaného palivového dreva. Je vhodný pre zvislé štiepanie dreva do krbov, kachlí, kotlov, sporákov a pod. Má bezpečné (obojručné) ovládanie pomocou pák s ochrannými krytmi a presné nastavenie zdvihu štiepacieho klinu podľa skutočnej dĺžky klátov.
50 - 300 mmGHS - najnovší konštrukčný rad klinových štiepačov, spĺňajúci požiadavky na bezpečnosť strojných zariadení pre poľnohospodárstvo (lesné hospodárstvo) podľa technickej normy ČSN EN 609-1:2017.
Výhody:
Celkové rozmery (d x š x v): 800 x 1.070 x 1.050 mm
| Kategória | Vertikálne štiepačky |
| Výrobca | GÜDE / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Hmotnosť | 87 kg |
| Hladina akustického výkonu | 86 dB |
| Napätie | 400 V |
| Príkon | 2100 W |
| Maximálny priemer dreva | 30 cm |
| Maximálna dĺžka dreva | 50 cm |
| Maximálny štiepací tlak | 7 t |
| Rozmery balenia | 57.0 x 105.0 x 40.0 cm |