Nákup a objednávka
Štiepačka dreva GÜDE GHS 1000/10 TE-A 02059
Výkonný štiepač, určený na štiepanie narezaného palivového dreva. Ideálne pre zvislé štiepanie (až) metrového dreva do splyňovacích kotlov, kanadských kachlí alebo na ďalšie spracovanie - max. priemer polien: 400 mm, dĺžka: 330 - 1.000 mm. GPS - zariadenia pre poľnohospodárstvo (lesné hospodárstvo) podľa technickej normy DIN EN 609-1:2017. Rýchlosť priblíženia - štiepanie: 18 cm/s Hydraulický tlak: 230 barov F
Výhody:
štiepačky pomocou riadiacich pákKonštrukcia:
Robustný oceľový rám| Kategória | Vertikálne štiepačky |
| Výrobca | GÜDE / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Hmotnosť | 188 kg |
| Počet fáz | 3 |
| Napätie | 400 V |
| Príkon | 3700 W |
| Maximálny priemer dreva | 40 cm |
| Maximálna dĺžka dreva | 100 cm |
| Maximálne otáčky | 1420 ot/min. |
| Maximálny štiepací tlak | 10 t |
| Rozmery balenia | 43.0 x 195.0 x 76.0 cm |