Nákup a objednávka
Solárna sprcha FIELDMANN 20 l FZH 5020
Užite si osvieženie na záhrade s praktickou solárnou sprchou FIELDMANN FZH 5020. Vďaka zásobníku s objemom 2 °C si doprajete komfortné sprchovanie bez nutnosti pripojenia k elektrickej sieti. Sprcha je vyrobená z odolného PVC materiálu, ktorý je rezistentný voči UV žiareniu, takže si zachová svoj vzhľad aj pri dlhodobom používaní vonku. Rozmery sprchy sú ⌀ 11 x 218 cm a maximálny pracovný tlak činí 3,5 bar. Solárna sprcha Fieldmann FZH 5020 je ideálnou voľbou pre záhrady, chaty i bazény – ponúka jednoduchú inštaláciu, minimálne nároky na údržbu a príjemné osvieženie v horúcich dňoch. Objem zásobníka: 20 l
Obsah balenia:
| Kategória | Solárne sprchy |
| Výrobca | Fieldmann / Informace o výrobci |
| Materiál | PVC |
| Hmotnosť | 7.5 kg |
| Objem | 20 l |
| Max. tlak | 3.5 bar |
| Priemer | 11 cm |
| Rozmery balenia | 12.0 x 218.0 x 12.0 cm |