| Kategória | Vysávače na popol |
| Výrobca | Scheppach / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Hmotnosť | 4.4 kg |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 1300 W |
| Objem | 20 l |
| Sací výkon | 20 kPa |
| Možnosť vysávania | Suché , Popol |
| Možnosť fúkania | áno |
| Dĺžka hadice | 1.5 m |
| Rozmery balenia | 31.0 x 31.0 x 41.0 cm |