Nákup a objednávka
Pílová reťaz OREGON 1,5-3/8" 64 čl. 73LPX64E
Pílová reťaz OREGON 73LPX064E je navrhnutá pre maximálny výkon a je vhodná ako pre profesionálnych drevorubačov, tak aj pre náročných hobby užívateľov preferujú hranatý tvar rezacieho zuba, ktorý zaisťuje vysokú rýchlosť rezu. Vďaka dlátovitému tvaru zuba znižuje vibrácie a ponúka špičkový výkon, presnosť a rýchlosť rezania.
Vhodný pre píly s obsahom od 50 cm3 do 100 cm3. 45 cm
Výhody:
| Kategória | Pílové reťaze |
| Výrobca | OREGON / Informace o výrobci |
| Počet článkov | 64 |
| Rozstup reťaze | 3/8" |
| Šírka drážky | 1.5 mm |
| Dĺžka vodiacej lišty | 45 cm |
| Profil zuba | Hranatý |
| Rozmery balenia | 16.0 x 9.0 x 3.0 cm |