Nákup a objednávka
Elektrický rázový skrutkovač Makita TD0101F
Rázový skrutkovač Makita TD0101F je výkonný a praktický nástroj, ktorý sa výborne hodí pre rôzne druhy montážnych a opravárenských prác. Vďaka svojmu kompaktnému dizajnu a nízkej hmotnosti je ideálna pre dlhodobé používanie bez toho, aby spôsoboval výraznú únavu používateľa. Tento skrutkovač je navrhnutý tak, aby spĺňal potreby ako domácich majstrov, tak profesionálov.
Rázový skrutkovač Makita TD0101F vyniká svojou spoľahlivosťou, precíznosťou a jednoduchou manipuláciou. Funkcia regulácie otáčok a spätného chodu poskytujú vysokú flexibilitu pri práci, zatiaľ čo LED osvetlenie zaisťuje komfortné použitie aj v menej prehľadných podmienkach. min-1
Výhody:
Obsah balenia:
| Kategória | Elektrické šroubováky |
| Výrobca | Makita / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Hmotnosť | 1 kg |
| Hladina akustického výkonu | 101 dB |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 230 W |
| Uťahovací moment | 100 Nm |
| Maximálne otáčky | 3600 ot/min. |
| Frekvencia príklepu | 3200 min-1 |
| Upínanie nástroja | Šesťhran |
| Veľkosť upínania | 1/4" |
| Rozmery balenia | 8.0 x 22.0 x 27.0 cm |