Nákup a objednávka
Elektrická priamočiara píla Bosch PST 800 PEL 06033A0120
Elektrická priamočiara píla Bosch PST 800 PEL s orbitálnym pohybom, ktorý zaručuje rýchle výsledky. Vykonáva priame aj zaoblené rezy až do 80 mm v mnohých materiáloch.
Výhody:
Rezná kapacita:
Obsah balenia:
| Kategória | Elektrické priamočiare píly |
| Výrobca | BOSCH / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Materiál | Kov / plast |
| Hmotnosť | 3 kg |
| Hladina akustického výkonu | 96 dB |
| Počet fáz | 1 |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 530 W |
| Upínanie nástroja | SDS |
| Hĺbka rezu | 80 mm |
| Počet kmitov | 3000 /min |
| Rozmery balenia | 38.0 x 29.0 x 10.0 cm |