Nákup a objednávka
Ponorné tlakové čerpadlo GDT 1200
Ponorné čerpadlo, určené na čerpanie čistej vody zo studní, šácht, zásobníkov atp. pod vysokým tlakom.
Elektronický tlakový spínač vrátane ochrany proti chodu nasucho. Automatické spúšťanie/odpojenie čerpadla, integrovaná spätná klapka (samočinný uzáver, zamedzujúci spätnému prúdeniu vody po vypnutí čerpadla).
Prevádzka zavlažovacích systémov (postrek trávnikov, zalievanie záhonov, rastlín a pod.), zásobovanie domácností, chát. úžitkovou vodou. Max. veľkosť pevných prímesí 1 mm.
Viacstupňové hnacie ústrojenstvo (sústava štyroch polykarbonátových obežných kolies). Kompaktné rozmery, možnosť inštalácie do úzkych/stiesnených priestorov.
Motor s tepelnou ochranou, hnací hriadeľ z nerezovej ocele, plášť čerpadla z tvrdeného plastu, ergonomicky tvarovaná rukoväť pre pohodlné prenášanie, 15 m prípojný kábel RN-F.
| Kategória | Čerpadlá do studne |
| Výrobca | GÜDE / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Hmotnosť | 10.8 kg |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 1200 W |
| Dĺžka kábla | 15 m |
| Maximálny prietok | 6000 l/h |
| Maximálny výtlak | 40 m |
| Maximálny ponor | 12 m |
| Max. tlak | 4 bar |
| Priemer hadice | 1 " |
| Rozmery balenia | 20.0 x 53.0 x 24.0 cm |