Nákup a objednávka
Ponorné čerpadlo do studne EXTOL CRAFT 414176
Ponorné čerpadlo na hlboké studne od priemeru 105mm. Vhodné na zavlažovanie záhrad, umývanie, čistenie striekaním a pod. Extra dlhý kábel.
| Kategória | Čerpadlá do studne |
| Výrobca | EXTOL CRAFT / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Priemer | 105 mm |
| Hmotnosť | 5.6 kg |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 600 W |
| Dĺžka kábla | 20 m |
| Maximálny prietok | 2000 l/h |
| Maximálny výtlak | 70 m |
| Maximálny ponor | 5 m |
| Max. tlak | 7 bar |
| Priemer hadice | 3/4 " |
| Rozmery balenia | 16.0 x 29.0 x 20.0 cm |