Nákup a objednávka
Pneumatická pieskovacia pištoľ GÜDE 40046
Recirkulačná pneumatická pieskovacia pištoľ GÜDE 40046 je špeciálne navrhnutá pre úlohy ako pomocou šablón. Tento nástroj je ideálny pre detailnú prácu, kde je potrebná presnosť a čistota.
Táto pištoľ využíva tryskanie s uzavretým okruhom obehu abrazíva, čo je označované ako „bezprašná technológia“. Vďaka tomuto systému je pracovisko udržované v čistote, pretože abrazivo je neustále recirkulované a nedochádza k jeho úniku do okolia. Plnenie tryskacieho materiálu je uľahčené vďaka nádobke s bajonetovým závitom, čo zaisťuje rýchle a jednoduché doplnenie materiálu bez zbytočných prestojov.
Konštrukcia pištole je robustná a odolná, vyrobená z hliníka. Súčasťou je aj textilné vrecúško, ktoré slúži na zachytávanie tryskacieho materiálu. Toto vrecko je praktické na uchovanie pracovného prostredia bez prachu a nečistôt. Pištola je dodávaná s piatimi rôznymi pieskovacími hubicami z PVC, ktoré zaisťujú dokonalý kontakt s opracovávaným materiálom, čo je kľúčové pre dosiahnutie požadovaného výsledku pri pieskovaní. pneumatickým systémom, a tiež potrebný pieskovací materiál. Toto príslušenstvo zaisťuje, že pištoľ je rýchlo pripravená na použitie a užívateľ sa môže ihneď pustiť do práce. class="pb-2">Spotreba vzduchu 350 l/min
| Kategória | Pieskovacie pištole |
| Výrobca | GÜDE / Informace o výrobci |
| Pohon | Pneumatický |
| Hmotnosť | 1.9 kg |
| Objem | 0.7 l |
| Max. tlak | 8 bar |
| Prietok vzduchu | 350 l/min |
| Rozmery balenia | 12.0 x 26.0 x 27.0 cm |