Nákup a objednávka
Pneumatická excentrická brúska Powerplus POWAIR0013
Ideálna na vytváranie jemných povrchových úprav na dreve, kove, laminátoch a iných viaczložkových materiáloch.
| Kategória | Pneumatické excentrické brúsky |
| Výrobca | Powerplus / Informace o výrobci |
| Pohon | Pneumatický |
| Hmotnosť | 1.4 kg |
| Hladina akustického výkonu | 97 dB |
| Max. tlak | 6.3 bar |
| Maximálne otáčky | 11000 ot/min. |
| Priemer kotúča | 150 mm |
| Rozmery balenia | 16.0 x 12.0 x 24.0 cm |