Nákup a objednávka
Pílová reťaz OREGON 1,5-.325" 72 čl. 21BPX072E
Prémiová výkonná pílová reťaz OREGON pre profesionálnych drevorubačov ale aj náročných hobby užívateľov, ktorí používajú píly s rozstupom reťaze .325” zuba.
Okrúhly tvar zuba je vhodný predovšetkým pre manipuláciu, odvetvovanie, spracovanie palivového dreva a všade tam, kde potrebujeme reťaz, ktorá nie je náchylná na stupenie. Vďaka svojmu okrúhlemu tvaru rezacieho zuba dlhšie drží ostrie v porovnaní s hranatým zubom (21LPX).
Ak potrebujete pri celodennom výrube dosiahnuť najlepší výkon, je pre vás táto reťaz to pravé.
Výhody:
| Kategória | Pílové reťaze |
| Výrobca | OREGON / Informace o výrobci |
| Počet článkov | 72 |
| Rozstup reťaze | .325" |
| Šírka drážky | 1.5 mm |
| Dĺžka vodiacej lišty | 45 cm |
| Profil zuba | Guľatý |
| Rozmery balenia | 16.0 x 9.0 x 3.0 cm |