Nákup a objednávka
Pílová reťaz OREGON 1,5-.325” 66 čl. 21LPX066E
Vysoko výkonný typ reťaze Oregon určený ako pre profesionálnych drevorubačov tak aj pre náročných hobby užívateľov, ktorí používajú píly s rozstupom reťaze .325”. zuba.
Reťaz sa vyznačuje vysokou rýchlosťou rezu vďaka dlátovitému tvaru zuba s nízkymi vibráciami. Reťaz je vhodná na výrub stromov aj ich odvetvovanie. Odporúčaný priemer pilníka: 4,8 mm
| Kategória | Pílové reťaze |
| Výrobca | OREGON / Informace o výrobci |
| Počet článkov | 66 |
| Rozstup reťaze | .325" |
| Šírka drážky | 1.5 mm |
| Dĺžka vodiacej lišty | 40 cm |
| Profil zuba | Hranatý |
| Rozmery balenia | 16.0 x 9.0 x 3.0 cm |