Pílová reťaz OREGON 1,5-.325" 64 čl. 21BPX064E
Výkonná reťaz Oregon pre profesionálnych drevorubačov ale aj náročných hobby užívateľov, ktorí používajú píly s roztečou reťaze .325” a preferujú tvar zuba.
Tento tvar zuba je vhodný pre manipuláciu, odvetvovanie, spracovanie palivového dreva a všade tam, kde potrebujeme reťaz, ktorá nie je náchylná na stupenie. Vďaka svojmu okrúhlemu tvaru rezacieho zuba dlhšie drží ostrie v porovnaní s hranatým zubom. Odporúčaný priemer pilníka: 4,8 mm
| Kategória | Pílové reťaze |
| Výrobca | OREGON / Informace o výrobci |
| Počet článkov | 64 |
| Rozstup reťaze | .325" |
| Šírka drážky | 1.5 mm |
| Dĺžka vodiacej lišty | 38 cm |
| Profil zuba | Guľatý |
| Rozmery balenia | 16.0 x 9.0 x 3.0 cm |