Nákup a objednávka
Pílová reťaz OREGON 1,5-3/8" 72 čl. 73DPX072E
Výkonná reťaz OREGON pre profesionálnych drevorubačov aj náročných hobby používateľov, ktorí používajú píly s roztečou reťaze 3/8" a preferujú okrúhly tvar rezacieho zubu. Okrúhly zub Semi-chisel je veľmi tolerantný k chybám pri ostrení, má nižší sklon k otupeniu a je vhodnejší do náročných podmienok než Super-Chisel.
Výhody:
Obsah balenia:
| Kategória | Pílové reťaze |
| Výrobca | OREGON / Informace o výrobci |
| Počet článkov | 72 |
| Rozstup reťaze | 3/8" |
| Šírka drážky | 1.5 mm |
| Dĺžka vodiacej lišty | 50 cm |
| Profil zuba | Guľatý |
| Rozmery balenia | 16.0 x 9.0 x 3.0 cm |