Nákup a objednávka
Motorový kultivátor EUROSYSTEMS EURO5 EVO 2+1 LONCIN 182
Motorový kultivátor je všestranný a robustný, rýchlo pripravuje zem tým, že rozbije hornú kôru, redukuje zeminu na jem. rastu pôdy. Euro 5 Evo 2+1, ktoré je k dispozícii aj vo verzii Labour, je vhodné pre stredne veľké povrchy aj na tvrdých a doteraz nezoraných pôdach. ot./min
Výhody:
| Kategória | Benzínové kultivátory |
| Výrobca | EUROSYSTEMS / Informace o výrobci |
| Pohon | Benzínový |
| Záber | 75 cm |
| Hmotnosť | 59 kg |
| Výrobce motoru | Loncin |
| Pracovný nástroj | Kultivačné nože |
| Veľkosť záhrady až | 500 m² |
| Rozmery balenia | 54.0 x 71.0 x 80.0 cm |