Nákup a objednávka
Motorové kalové čerpadlo HERON 8895105
Robustné kalové čerpadlo so zosilnenou konštrukciou a výkonným motorom (6,5HP) určené na nasadenie pri odčerpávaní znečistenej vody z apod.
Uspokojí najvyššie požiadavky bežných užívateľov i profesionálov. Umožňuje čerpanie čistej aj kalnej vody s obsahom pevných častíc do priemeru 25mm.
Výhody:
| Kategória | Motorové čerpadlá |
| Výrobca | HERON / Informace o výrobci |
| Pohon | Benzínový |
| Hmotnosť | 50 kg |
| Objem palivovej nádrže | 3.6 l |
| Hladina akustického výkonu | 90.2 dB |
| Výkon | 4800 W |
| Objem motora | 208 cm3 |
| Maximálny prietok | 78000 l/h |
| Maximálny výtlak | 26 m |
| Maximálna sacia výška | 8 m |
| Objem olejovej nádrže | 0.6 l |
| Priemer hadice | 3 " |
| Rozmery balenia | 51.0 x 47.0 x 73.0 cm |