Nákup a objednávka
Motorové čerpadlo tlakové HERON 8895109
Vďaka svojej schopnosti vyvinúť vysoký tlak prepravovanej vody je toto čerpadlo vhodné pre napájanie tlakových, závlahových a kropiacich systémov, dopravu vody s veľkým účelom, než je väčší na prepravu a ďalší objem.
Výhody:
| Kategória | Motorové čerpadlá |
| Výrobca | HERON / Informace o výrobci |
| Pohon | Benzínový |
| Hmotnosť | 32 kg |
| Objem palivovej nádrže | 4 l |
| Hladina akustického výkonu | 93 dB |
| Výkon | 4800 W |
| Objem motora | 208 cm3 |
| Maximálny prietok | 30 000 l/h |
| Maximálny výtlak | 80 m |
| Maximálna sacia výška | 8 m |
| Priemer hadice | 2 " |
| Rozmery balenia | 42.0 x 45.0 x 52.0 cm |