Nákup a objednávka
Motorové čerpadlo Einhell GE-PW 46 4171372
Benzínové vodné čerpadlo GE-PW 46 je navrhnuté pre rýchly výdaj veľmi veľkého množstva vody, napr. aby bolo možné spoľahlivo dodávať, sieti.
Štvortaktný benzínový motor s výkonom 4,6 kW poskytuje dostatočný krútiaci moment na čerpanie až 23 000 litrov za hodinu na čerpaciu hlavu až 26 metrov. Tlaková prípojka a sacia prípojka majú vonkajší závit 59,6 mm (2"). GE-PW 46 stojí stabilne vďaka robustnému oceľovému rámu.
Čerpadlo má 4,2 litrovú nádrž pre dlhé prevádzkové fázy pre dlhé prevádzkové fázy. plnenie vody; je k dispozícii uzáver na vypúšťanie zvyškovej vody z čerpadla po použití.
| Kategória | !Import |
| Výrobca | Einhell / Informace o výrobci |
| Pohon | Benzínový |
| Hmotnosť | 21.8 kg |
| Objem palivovej nádrže | 3.6 l |
| Výkon | 4600 W |
| Objem motora | 208 cm3 |
| Maximálny prietok | 23000 l/h |
| Maximálny výtlak | 26 m |
| Maximálna sacia výška | 6.5 m |
| Priemer hadice | 2 " |
| Rozmery balenia | 42.0 x 42.0 x 52.0 cm |