Nákup a objednávka
Motorový rotační kartáč VeGA S1000V-E
Motorová rotačná kefa VeGA S1000V so 4 taktným motorom VeGA OHV s obsahom 173 cm3 a menovitým výkonom 3,6 kW. Šírka záberu kefy je celých 100 cm, rýchlosť jej otáčania je možné nastaviť od 180 do 350 ot./min.
V kombinácii s voľbami rýchlosti pojazdu (3 rýchlosti vpred a 1 rýchlosť popredu a 1 rýchlosť vzad) tak môže obsluha. Vďaka prepracovanému dizajnu je väčšina ovládacích prvkov pohodlne dostupná priamo z miesta obsluhy.
Rídidlá sú výškovo nastaviteľné, pákou pod nimi možno pohodlne nastaviť aj smer kefy.
Kefku je možné doplniť o voliteľné príslušenstvo (nie je súčasťou dodávky, nutné do dodávky, nutné doplniť. V spojení s radlicou tak kefu ľahko premeníte v zimnom období na výkonné zariadenie na upratovanie snehu. 3x vpred, 1x vzad
Výhody:
| Kategória | Snehové frézy a kartáče |
| Výrobca | VeGA / Informace o výrobci |
| Pohon | Benzínový |
| Pojezd | Áno |
| Záber | 100 cm |
| Hmotnosť | 82 kg |
| Funkcia | Elektrický štart , Nastavenie výšky rukoväte |
| Objem palivovej nádrže | 1.5 l |
| Maximálny výkon | 3600 W |
| Objem motora | 173 cm3 |
| Napätie | 12 V |
| Rozmery balenia | 84.0 x 75.0 x 116.0 cm |