Nákup a objednávka
Motorový rotační kartáč VeGA S1000V
Kefka so 4 taktným motorom VeGA OHV s obsahom 173 cm3 a menovitým výkonom 3,6 kW. Šírka záberu kefy je celých 100 cm, rýchlosť jeho otáčania je možné nastaviť od 180 do 350 ot./min. Vďaka prepracovanému dizajnu je väčšina ovládacích prvkov pohodlne dostupná priamo z miesta obsluhy.
Rídidlá sú výškovo nastaviteľné, pákou pod nimi možno pohodlne nastaviť aj smer kefy.
Kefka je možné doplniť o voliteľné príslušenstvo zmeteného odpadu a radlicu. V spojení s radlicou tak kefu ľahko premeníte v zimnom období na výkonné zariadenie na upratovanie snehu. Rýchlosť kefy: nastaviteľná 180-350 rpm - 6inch
Kartáč lze doplnit o volitelné Príslušenstvo (není součástí dodávky, nutno dokoupit) - zachytávač smeteného odpadu a radlici. Ve spojení s radlicí tak kartáč snadno proměníte v zimním období na výkonné zařízení k úklidu sněhu.
Výhody:
| Kategória | Snehové frézy a kartáče |
| Výrobca | VeGA / Informace o výrobci |
| Pohon | Benzínový |
| Pojezd | Áno |
| Záber | 100 cm |
| Hmotnosť | 79 kg |
| Objem palivovej nádrže | 1.5 l |
| Výkon | 3060 W |
| Maximálny výkon | 3600 W |
| Objem motora | 173 cm3 |
| Start | Ručné |
| Rozmery balenia | 84.0 x 75.0 x 116.0 cm |