Nákup a objednávka
Kalové čerpadlo GÜDE PRO 1100 A
Robustné kalové čerpadlo, určené na odčerpávanie silne znečistenej vody z výkopov, nádrží, stok, odpadových kanálov a pod. v podmienkach poľnohospodárstva, stavebníctva alebo počas povodní atď
Konštrukcia:
| Kategória | Čerpadlá pre znečistenú vodu |
| Výrobca | GÜDE / Informace o výrobci |
| Pohon | Benzínový + LPG/NG |
| Hmotnosť | 21.5 kg |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 1100 W |
| Dĺžka kábla | 10 m |
| Maximálny prietok | 19800 l/h |
| Maximálny výtlak | 9 m |
| Maximálny ponor | 5 m |
| Rozmery balenia | 33.0 x 58.0 x 25.0 cm |