Nákup a objednávka
Kalové čerpadlo GÜDE GS 751 94643
Viacúčelové čerpadlo, vhodné na čerpanie čistej i znečistenej vody - z bazénov, nádrží, zatopených pivníc, okrasných jazierok a pod. „3IN1“ - čerpanie čistej (mierne znečistenej) úžitkovej vody vr. jej plošného odsatia po konečnú úroveň hladiny 1 mm; odčerpávanie kalových vôd (max. veľkosť pevných prímesí až 30 mm). Rozmery (d x š x v): 235 x 175 x 325 mm
Konštrukcia:
| Kategória | Čerpadlá pre znečistenú vodu |
| Výrobca | GÜDE / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Hmotnosť | 5.2 kg |
| Počet fáz | 1 |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 750 W |
| Dĺžka kábla | 10 m |
| Maximálny prietok | 15900 l/h |
| Maximálny výtlak | 8.5 m |
| Priemer hadice | 1 1/4 " |
| Rozmery balenia | 20.0 x 36.0 x 20.0 cm |