Nákup a objednávka
Jednofázová elektrocentrála EXTOL CRAFT 421010
Elektrocentrála je určená na menej náročné použitie v domácnosti, pri montážnych prácach alebo na rekreačné účely. Generátor je možné použiť na napájanie elektrických prístrojov, za predpokladu dodržania napätie.
Elektrocentrála je vybavená voltmetrom, ktorý meria výstupné napätie, automatickú kontrolu hladiny oleja a ističom chrániaci centrálu pred preťažením.
Výhody:
| Kategória | Jednofázové elektrocentrály |
| Výrobca | EXTOL CRAFT / Informace o výrobci |
| Pohon | Benzínový |
| Hmotnosť | 83 kg |
| Funkcia | AVR |
| Objem palivovej nádrže | 25 l |
| Trieda výkonnostnej charakteristiky | G2 |
| Hladina akustického výkonu | 93.2 dB |
| Počet fáz | 1 |
| Výkon | 5100 W |
| Maximálny výkon | 5500 W |
| Objem motora | 389 cm3 |
| Start | Ručné |
| Rozmery balenia | 53.0 x 56.0 x 70.0 cm |