Nákup a objednávka
Záhradné prúdové čerpadlo FLOW TP 1200R
Max. čerpací výkon: 63 L/min
Telo čerpadlá : rvs
Rukoväť : áno
R ozmery: Hmotnosť: 37 x 23 x 26 cm cm Hmotnosť: 8,5 kg kg Výška (cm): 26
Max. výška : 48 m
Max. výška sání : 8 m
Max. teplota media : 35 °C
Přípojka : 25 mm
Těsnění : mechanické
Tělo čerpadla : rvs
Rukojeť : ano
Rozmery: 37x 23 x 26 cm
hmotnosť: 8,5 kg
| Kategória | !Import |
| Výrobca | EUROM / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Hmotnosť | 8.5 kg |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 1200 W |
| Maximálny prietok | 3780 l/h |
| Maximálny výtlak | 48 m |
| Maximálna sacia výška | 8 m |
| Rozmery balenia | 37.0 x 26.0 x 23.0 cm |