Nákup a objednávka
Univerzálne ponorné kalové nerezové čerpadlo EUROM FLOW SPV 750i
Prípojka : 25-32 mm
Tesnenie : Telo čerpadlá : rvs/ss
Napětí: 230/50 V/Hz
Max. čerpací výkon: 210 L/min
Max. výška : 8 m
Max. hloubka : 8 m
Max. tlak : 0,8 bar
Max. teplota media : 35 °C
Znečištěná voda : ano
Max. priemer pevných příměsí : 35 mm
El. kabel : 10 metrů
Přípojka : 25-32 mm
Těsnění : mechanické
Tělo čerpadla : rvs/ss
Plovoucí spínač : ano
Zbytková hladina vody : 45 mm
Rukojeť : ano
Rozmery: 25 x 16 x 35 cm
hmotnosť: 5,6 kg
| Kategória | !SKLAD |
| Výrobca | EUROM / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Hmotnosť | 5.6 kg |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 750 W |
| Dĺžka kábla | 10 m |
| Maximálny prietok | 12600 l/h |
| Maximálna sacia výška | 8 m |
| Maximálny ponor | 8 m |
| Rozmery balenia | 25.0 x 35.0 x 16.0 cm |