Elektrický vysávač na popol Fieldmann FDU 2002-E 50001562
Viacúčelový vysávač na suché vysávanie o príkone 1200 W je vybavený HEPA filtrom a jeho ochranným objekty.
Ako ochranný kôš, tak aj HEPA filter sú intuitívne odnímateľné, nie je potrebné použitie žiadneho náradia. 20 L chrómová nádoba opatrená kolieskami pojme dostatočné množstvo vysávaného materiálu.
Vysávačje vybavený kovovou hadicou s alumíniovým nástavcom primárne určeným na vysávanie popola, ale je tiež vybavený plastovou hadicou, ale je vybavený plastovou hadicou. hubicou a okrúhlou kefkou na upratovanie garáže, dielne alebo automobilu. Sanie popola do 40 ° C Kovová hadica 1 m Výhody: lepšiu manipuláciu
Príslušenstvo:
Obsah balenia:
| Kategória | Vysávače na popol |
| Výrobca | Fieldmann / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Hmotnost | 4 kg |
| Hladina akustického výkonu | 80 dB |
| Napětí | 230 V |
| Příkon | 1200 W |
| Délka kabelu | 4.3 m |
| Objem | 20 l |
| Možnost vysávání | Popel |
| Rozmery balenia | 42.0 x 39.0 x 32.0 cm |