Nákup a objednávka
Elektrický vysávač Makita VC4210MX
Profesionálny vysávač triedy "M" je vhodný pre mokré aj suché vysávanie. S novým systémom filtrácie "Infiniti" vyniká automatickým čistením filtra každých 15 sekúnd. Vďaka tejto funkcii nie je takmer nutné vykonávať akúkoľvek ďalšiu údržbu. Výhodou vysávača je automatické zapínanie pri spustení pripojeného prístroja do 2400 W. Rozmery (h x v x š): 575 x 605 x 385 mm Dĺžka kábla: 7,5 m
Výhody:
Obsah balenia:
| Kategória | Elektrické priemyselné vysávače |
| Výrobca | Makita / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Hmotnosť | 16 kg |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 1200 W |
| Objem | 42 l |
| Sací výkon | 25 kPa |
| Možnosť vysávania | Mokré , Suché |
| Prietok vzduchu | 4500 l/min |
| Rozmery balenia | 72.0 x 42.0 x 84.0 cm |