Nákup a objednávka
Elektrický vysávač GÜDE GNTS 12L 17000
Elektrický vysávač Güde určený na vysávanie suchých i mokrých nečistôt v garážach, dielňach či pri renovácii rôznych priestorov. Poradí si ako s prachom, tak aj s hrubšími nečistotami. Disponuje funkciou fúkania po pripojení hadice k vrchnému dielu vysávača. Rozmery (d x š x v): 350 x 350 x 420 mm Dĺžka sacej hadice: 1,5 m m
Výhody:
balenie:
| Kategória | Elektrické priemyselné vysávače |
| Výrobca | GÜDE / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Hmotnosť | 3.9 kg |
| Hladina akustického výkonu | 83 dB |
| Napätie | 240 V |
| Príkon | 1200 W |
| Dĺžka kábla | 3 m |
| Sací výkon | 18 kPa |
| Možnosť vysávania | Mokré , Suché |
| Možnosť fúkania | áno |
| Rozmery balenia | 29.0 x 39.0 x 28.0 cm |