Nákup a objednávka
Elektrický veľkoplošný hoblík Makita KP312S
Veľmi silný hoblík Makita s pozvoľným rozbehom a ochranou proti preťaženiu. Dokonalé stredové vyváženie umožňuje čistú povrchovú úpravu. Širší vyhadzovač triesok zabraňuje zanášaniu vlhkými hoblinami. Vyhadzovanie triesok do 150 mm: 3,5 mm Vyhadzovanie triesok 150-240 mm: 2 mm mm
Výhody:
Obsah balenia:
| Kategória | Elektrické hoblíky a hobľovky |
| Výrobca | Makita / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Hmotnosť | 19 kg |
| Hladina akustického výkonu | 108 dB |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 2200 W |
| Šírka hobľovania | 312 mm |
| Hĺbka hobľovania | 3.5 mm |
| Maximálne otáčky | 12000 ot/min. |
| Rozmery balenia | 51.0 x 30.0 x 64.0 cm |