Nákup a objednávka
Elektrický štiepací poloautomat Lumag SSA500EH-PRO
Tento horizontálny štiepací automat Lumag SSA500EH-PRO prináša do sveta spracovania dreva úroveň výkonnosti a efektivity, akú ste doteraz možno nezažili. Vďaka svojmu hydraulickému isteniu klády a jednoduchému použitiu sa stáva ideálnou voľbou pre každého, kto pracuje s drevom.
Jedným z najvýraznejších prvkov tohto štiepacieho automatu je schopnosť spracovať drevo ako pílou, tak štiepačom v jedinom priechode. proces. S rýchlosťou a efektivitou, ktorú ponúka, dokáže spracovať 4 až 6 m³ dreva za hodinu, čo výrazne šetrí váš čas a energiu.
Vďaka výkonnému elektromotoru má dostatočný výkon na spracovanie guľatiny s priemerom až 500 mm. Toto štiepacie zariadenie vás nenechá na holičkách, ani pokiaľ sa rozhodnete pracovať s väčšími a tvrdšími kusmi dreva. Aby bol proces čo najviac plynulý a jednoduchý, poskytuje automatický transport dreva pomocou pásového prepravníka. To znamená menej fyzickej námahy a väčšiu produktivitu pri práci s drevom.
Výhody:
| Kategória | Štiepacie poloautomaty |
| Výrobca | LUMAG GERMANY / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Hmotnosť | 730 kg |
| Počet fáz | 3 |
| Napätie | 400 V |
| Príkon | 9500 W |
| Maximálny priemer dreva | 50 cm |
| Počet článkov | 77 |
| Rozstup reťaze | 3/8" |
| Šírka drážky | 1.6 mm |
| Dĺžka vodiacej lišty | 55 cm |
| Maximálna dĺžka dreva | 51 cm |
| Maximálny štiepací tlak | 20 t |
| Rozmery balenia | 0.0 x 0.0 x 0.0 cm |