Elektrický separátor popola Fieldmann 200801-E
Vysávač na popol Fieldmann FDU 200801 vám ľahko a rýchlo pomôže s upratovaním popola a bez prachu. Tento výkonný vysávač s príkonom 800 W dokáže rýchlo a efektívne zvládnuť aj teplý popol. Vďaka kovovej hadici môžete ľahko povysávať popol s teplotou až 40 ° C as alumíniovým nástavcom dosiahnete aj do tých najťažších kútov, kde sa často ukrýva kovovou zbernou nádobou s objemom 15 litrov a bavlneným filtrom, ktorý účinne zachytí aj drobné častice. S nízkou hmotnosťou 3,2 kg a praktickou rukoväťou je ľahko prenosný, čo znamená, že ho môžete využiť nielen na upratovanie krbu, ale aj vonkajšieho grilu, v aute, dielni alebo v garáži.
Výhody:
Obsah balenia:
| Kategória | Vysávače na popol |
| Výrobca | Fieldmann / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Hmotnost | 3.2 kg |
| Hladina akustického výkonu | 80 dB |
| Napětí | 230 V |
| Příkon | 800 W |
| Délka kabelu | 3 m |
| Objem | 15 l |
| Možnost vysávání | Suché , Popel |
| Rozmery balenia | 29.0 x 35.0 x 28.0 cm |