Nákup a objednávka
Elektrický separátor popela EUROM FORCE 800
Elektrický separátor popola, ktorý vám uľahčí prácu pri čistení krbu, kachlí či ohniska. Pred použitím vysávača sa treba uistiť, že popol, prípadne uhlie sú vychladnuté. Rozmer (v x š x h): 380 x 270 x 270 mm
Výhody:
Obsah balenia:
| Kategória | Vysávače na popol |
| Výrobca | EUROM / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Hmotnosť | 3 kg |
| Hladina akustického výkonu | 76 dB |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 800 W |
| Dĺžka kábla | 2.5 m |
| Objem | 15 l |
| Možnosť vysávania | Popol |
| Dĺžka hadice | 1.2 m |
| Rozmery balenia | 27.0 x 38.0 x 27.0 cm |