Nákup a objednávka
Elektrický sadrokartonársky skrutkovač Bosch GTB 650 06014A2000
Elektrický sadrokartonársky skrutkovač Bosch sa môže pochváliť vysokými otáčkami motora, ktoré dosahujú až 5 minút. a skracuje čas potrebný na dokončenie práce.
Možno ho použiť so skrutkami až do priemeru 4 mm pre dvojvrstvový sadrokartón a so samoreznými skrutkami až do priemeru 6 mm pre plech s hrúbkou 1,5 mm. Navyše je vybavený obojstranným hĺbkomerom, ktorý umožňuje pohodlné a bezpečné povoľovanie skrutiek bez nutnosti sňatia hĺbkomeru.
Výhody:
Obsah balenia:
| Kategória | Sadrokartonárske skrutkovače |
| Výrobca | BOSCH / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Hmotnosť | 1.4 kg |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 650 W |
| Uťahovací moment | 12 Nm |
| Maximálne otáčky | 5000 ot/min. |
| Maximálny priemer vŕtania | 6 mm |
| Upínanie nástroja | Šesťhran |
| Veľkosť upínania | 1/4" |
| Rozmery balenia | 29.0 x 10.0 x 34.0 cm |