Nákup a objednávka
Elektrický hoblík Makita KP0810
Silný elektrický hoblík Makita KP0810 so šírkou záberu 82 mm vyniká tichým chodom a ľahkou konštrukciou. Výhodou elektrického hoblíka je vypínač, ktorý je prístupný z oboch strán pre ľavákov a pravákov. Rozmery (d x š x v) : mm
Výhody:
Obsah balenia:
| Kategória | Elektrické hoblíky a hobľovky |
| Výrobca | Makita / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Hmotnosť | 3.3 kg |
| Hladina akustického výkonu | 98 dB |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 850 W |
| Šírka hobľovania | 82 mm |
| Hĺbka hobľovania | 4 mm |
| Maximálne otáčky | 16000 ot/min. |
| Dĺžka | 29 cm |
| Rozmery balenia | 24.0 x 21.0 x 40.0 cm |