Nákup a objednávka
Elektrický drvič vetiev Bosch AXT 25 D 0600803103
Elektrický drvič vetiev Bosch AXT 25 D reže a drvia húževnaté vetvy až do hrúbky drviacim ústrojenstvom.
Drví rýchlo a efektívne s vysoko účinným bezuhlíkovým 2 500 W indukčným motorom. Bezpečne zvláda aj veľké objemy vďaka automatizovanému lieviku s rýchlym podávaním.
Výhody:
| Kategória | Elektrické drviče vetví |
| Výrobca | BOSCH / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Hmotnosť | 31.3 kg |
| Funkcia | Samovťahovanie |
| Pracovný nástroj | Valcový |
| Hladina akustického výkonu | 89 dB |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 2500 W |
| Maximálny priemer dreva | 4 cm |
| Objem koša | 53 l |
| Rozmery balenia | 67.0 x 39.0 x 76.0 cm |