Nákup a objednávka
Elektrický drvič vetiev Scheppach GS 55 5904404901
Elektrický drvič vetiev Scheppach GS 55 je ideálny pre tých, ktorí sa chcú efektívne zbaviť záhradného odpadu. Tento elektrický drvič vetiev sa postará o spracovanie drevného odpadu až do priemeru 4,5 cm, či už ide o vetvy z prerezávky stromov, živých plotov alebo náletových drevín. Výsledné štiepky môžete využiť na kompost, ako mulč.
K drviču dostanete praktický vak na zachytávanie štiepky, ktorý ľahko pripevníte pomocou úchytov. Drvenie zaisťujú dva kvalitné oceľové nože, ktoré je možné brúsiť, čo prispieva k ekonomickejšej prevádzke.
Scheppach GS 55 je vybavený výkonným motorom s ochranou proti preťaženiu. V prípade, že dôjde k zablokovaniu nožov, motor sa automaticky zastaví, čo zvyšuje bezpečnosť a životnosť zariadenia. Súčasťou balenia sú dva závesné vaky na drevnú štiepku, takže budete mať vždy dostatok priestoru pre svoj odpad.
| Kategória | Elektrické drviče vetví |
| Výrobca | Scheppach / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Hmotnosť | 10.25 kg |
| Pracovný nástroj | Nožový |
| Hladina akustického výkonu | 106 dB |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 2400 W |
| Objem | 45 l |
| Maximálny priemer dreva | 4.5 cm |
| Maximálne otáčky | 4200 ot/min. |
| Rozmery balenia | 62.0 x 32.0 x 36.0 cm |