Nákup a objednávka
Elektrický bezolejový kompresor GÜDE AIRPOWER 150/8/24 SILENT 50136
Bezolejový kompresor, určený predovšetkým pre komerčné prevádzky a zariadenia, vyžadujúce nehlučný chod strojov. SILENT - hladina akustického výkonu LWA: 69 dB(A), zodpovedajúca štandardom pracovného prostredia vo výskumných laboratóriách, farmácii, zdravotníctve a pod. Spĺňa hygienické normy pre použitie v pohostinstve, verejnom stravovaní i potravinárstve; vhodný taktiež pre jednoduché domáce práce so stlačeným vzduchom alebo nástrek farieb technikou AIRBRUSH. mm
Konštrukcia:
Vybavenie:
Tlaková nádoba:
| Kategória | Bezolejové kompresory |
| Výrobca | GÜDE / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Hmotnosť | 23 kg |
| Funkcia | Transportné kolesá |
| Hladina akustického výkonu | 69 dB |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 750 W |
| Dĺžka kábla | 1.5 m |
| Objem | 24 l |
| Typ kompresora | Bezolejový |
| Max. tlak | 8 bar |
| Prietok vzduchu | 150 l/min |
| Maximálne otáčky | 2850 ot/min. |
| Rozmery balenia | 27.0 x 57.0 x 59.0 cm |