Nákup a objednávka
Elektrické povrchové čerpadlo GÜDE MP 120/5A/GJ
Samonasávacie odstredivé čerpadlo, určené na zavlažovanie záhonov/záhrad/trávnikov, prevádzkovanie zavlažovacích zariadení, odčerpávanie vody z rýb apod. Má viacstupňové hnacie ústrojenstvo (obehové čerpadlo s piatimi obežnými kolesami z norylu), plášť čerpadla z ušľachtilej ocele, rúrkový transportný rám pre pohodlné prenášanie.
| Kategória | Povrchové čerpadlá |
| Výrobca | GÜDE / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Hmotnosť | 16.18 kg |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 1300 W |
| Dĺžka kábla | 10 m |
| Maximálny prietok | 5400 l/h |
| Maximálny výtlak | 54 m |
| Maximálna sacia výška | 7.5 m |
| Priemer hadice | 1 " |
| Rozmery balenia | 24.0 x 28.0 x 49.0 cm |